Kto je EDDYFI

Spoločnosť Eddyfi bola založená v roku 2009 s cieľom zamerať sa a rozvíjať technológiu eddy current array (ECA) k jej plnému potenciálu v oblasti nedeštruktívnej kontroly materiálov.

Eddyfi investovalo masívne do R&D a vývoja nových produktov a expandovalo z oblasti kontroly povrchov v jadrovej energetike do ďalších oblastí - petrochémia, ťažký priemysel a letecký priemysel. Spoločnosť v súčasnosti vyvíja aktivitu v oblasti kontroly povrchov, rúrok feritických a neferitických materiálov pomocou vírivých prúdov a iných elektromagnetických techník. Eddyfi má zákazníkov vo viac ako 80. krajinách sveta rozložených na 6. kontinentoch planéty. Sídlo spoločnosti je v Kanade v meste Québec a má pobočky vo Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Spojených štátoch, Spojených arabských emirátoch a v Južnej Afrike. Eddyfi je nezávislá spoločnosť vlastnená súkromným kapitálom, zamestnávajúca viac ako 250 profesionálov a niekoľko svetovo uznávaných expertov v oblasti vírivých prúdov (ET) v Kanade, USA, Európe a Blízkom východe.

Eddyfi sa zameriava na vysoko výkonné riešenia v oblasti vírivých prúdov a elektromagnetických riešení pri kontrole kritických komponentov a zariadení. Spoločnosť vyvíja vo svojej oblasti najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie testovacie prístroje, akvizičný a analyzačný software a špecializované povrchové ECA sondy a sondy pre kontroly rúrok. Cieľom spoločnosti eddyfi Technologies je posunúť hranice elektromagnetického testovania na nové, vyššie úrovne. Spoločnosť sa zameriava na inovácie v oblasti kontroly a nové riešenia. Sústredenie na inovácie, flexibilitu vo výrobe, expertízu, individuálne riešenia pre zákazníkov a dodávky plne integrovaných špecifických systémov s vynikajúcim výkonom a aplikačným prínosom v oblasti pre zákazníkov Eddyfi prinieslo už v roku 2014 ocenenie pre nové spoločnosti na trhu v oblasti NDT zariadení od spoločnosti Frost & Sullivan. V roku 2016 obdržalo riešenie Lyft® ocenenie Global New Product Innovation Award, opäť od Frost & Sullivan.

Ocenenia

  • Deloitte 2016 Technology Fast 50™ and Fast 500™ Rankings
  • Among the 2016 300 largest SMEs in Quebec
  • Frost & Sullivan 2016 Global New Product Innovation Award for Lyft®
  • Deloitte 2015 Technology Fast 50™ and Fast 500™ Rankings
  • Frost & Sullivan 2014 Global Nondestructive Test Equipment Emerging Company of the Year Award
  • National Bank of Canada 2013 Exporting Small and Medium-Sized Enterprise
  • Les Mercuriades 2013 Innovation Investment Québec Finalist